Вітання!

2016-01-21

vit_0

vit_1

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Бончковського Дмитра за І місце з хімії;

Бончковського Дмитра за І місце з інформатики;

Марушевську Анну за І місце з екології;

Ступаченко Анастасію за ІІІ місце із зарубіжної літератури.

Висловлюємо подяку вчителям – предметникам: Бутельзі В.П., учителю інформатики, Сердюк Л.М., учителю біології, Тумці Т.В., учителю хімії, Хруленко Т.В., учителю російської мови та зарубіжної літератури за якісну підготовку учнів до міських предметних олімпіад та роботі з обдарованою молоддю.


Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з інформатики та компютерної вправності "Бобер-2015" учнів 2-11 класів!!!!!!

Прізвище, ім'я

Результат

1

Грачова Анастасія Сергіївна

відмінно

2

Гаврусенко Вероніка Ігорівна

відмінно

3

Ступаченко Анастасія Сергіївна

відмінно

4

Колос Дмитро Русланович

відмінно

5

Сердюкова Ксенія Андріївна

відмінно

6

Новак Віталій Сергійович

відмінно

7

Бутенко Анастасія Сергіївна

відмінно

8

Гонорович Богдан Олександрович

відмінно

9

Херсун Євген Олександрович

відмінно

10

Регер Олексій Володимирович

відмінно

11

Демченко Вікторія Олександрівна

відмінно

12

Шонія Сабріна Самірівна

добре

13

Чмирь Владислав Русланович

добре

14

Кравчук Владислав Володимирович

добре

15

Негода Анастасія Віталіївна

добре

16

Будило Поліна Миколаївна

добре

17

Шпак Юліана Андріївна

добре

18

Льожикова Діана Миколаївна

добре

19

Яворська Валерія Олександрівна

добре

20

Ярмоленко Олександр Русланович

добре

21

Черепанов Георгій Миколайович

добре

22

Односталко Андрій Андрійович

добре

23

Гагін Володимир В'ячеславович

добре

24

Болгаріна Валерія Олегівна

добре

25

Сергейчук Олег Володимирович

добре

26

Луценко Данило Русланович

добре

27

Дудар Надія Іванівна

добре

28

Ярема Дарія Євгенівна

добре

29

Єнгоян Яна Робертівна

добре

30

Аркушенко Сергій Олександрович

добре

31

Болакан Анна В'ячеславівна

добре

32

Братчук Артем Станіславович

добре

33

Іванов Віталій Романович

добре

34

Храпко Максим Євгенович

добре

35

Кравчук Віолета Олександрівна

добре

36

Ганов Євген Євгенович

добре

37

Міцай Дарія Михайлівна

добре

38

Тунон Аріна Олегівна

добре

39

Грабовенко Юліана Ігорівна

добре

40

Кварацхелія Микола Вадимович

добре

41

Швець Дмитро Вадимович

добре

42

Кузьменко Олександра Олегівна

добре

43

Угренкова Альбіна Павлівна

добре

44

Кривенок Дмитро Олександрович

добре

45

Мільо Данило Володимирович

добре

46

Михайлов Артем Олександрович

добре

47

Шевченко Євген Олександрович

добре

48

Галянт Ольга Михайлівна

добре

49

Зінкевич Анастасія Олександрівна

добре



Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi