Вітаємо:
Бончковського Дмитра, учня 9-Б класу - відділення «Математика»
Гусакову Лейлу, ученицю 9-Б класу - відділення «Мистецтвознавство»
Осійчук Ірину, ученицю 9-Б класу, учасницю тестування, відділення «Зарубіжна літера-тура»
Голованя Дмитра, учня 4-Б класу, ІІ місце (І вікова категорія)
Головань Дарину, ученицю 7-го класу, ІІІ місце (ІІ вікова категорія).
Воскобойник Марину, ученицю 9-Б класу, ІІІ місце (ІІІ вікова категорія).
Призера в міській олімпіаді з інформатики (програмування, ОАП)
Бончковського Дмитра , І-е місце (9-Б, вч. Бутельга В.П.)
Призера в міській олімпіаді з екології
Марушевську Анну, І-е місце (11 кл., Сердюк Л.М.)
Призерів міського конкурсу «Новорічна композиція»:
Луб’яного Євгена - І-е місце (4-Б, класовод Головань Н. С.)
за композицію «Ходяча ялинка», зроблену із стрічок. Міцай Дар’ю - ІІІ- е місце (4-Б, класовод Головань Н. С.)
за композицію «Святкова ялинка», зроблену із спонжиків.
Призерів міського конкурсу «Український сувенір»:
Мігуш Дар’ю - І-е місце (9-А, керівник гуртка «Умілі руки» Ліпанова Т. А.)
за стилізовані гольниці, виконані за допомогою техніки біскорню.
Дорошенко Анну - ІІІ-е місце (8-А клас, класний керівник Сердюк Л. М.)
за декоративні підсвічники, виконані із солоного тіста.
№ | Прізвище, ім'я | Результат |
1 | Грачова Анастасія Сергіївна | відмінно |
2 | Гаврусенко Вероніка Ігорівна | відмінно |
3 | Ступаченко Анастасія Сергіївна | відмінно |
4 | Колос Дмитро Русланович | відмінно |
5 | Сердюкова Ксенія Андріївна | відмінно |
6 | Новак Віталій Сергійович | відмінно |
7 | Бутенко Анастасія Сергіївна | відмінно |
8 | Гонорович Богдан Олександрович | відмінно |
9 | Херсун Євген Олександрович | відмінно |
10 | Регер Олексій Володимирович | відмінно |
11 | Демченко Вікторія Олександрівна | відмінно |
12 | Шонія Сабріна Самірівна | добре |
13 | Чмирь Владислав Русланович | добре |
14 | Кравчук Владислав Володимирович | добре |
15 | Негода Анастасія Віталіївна | добре |
16 | Будило Поліна Миколаївна | добре |
17 | Шпак Юліана Андріївна | добре |
18 | Льожикова Діана Миколаївна | добре |
19 | Яворська Валерія Олександрівна | добре |
20 | Ярмоленко Олександр Русланович | добре |
21 | Черепанов Георгій Миколайович | добре |
22 | Односталко Андрій Андрійович | добре |
23 | Гагін Володимир В'ячеславович | добре |
24 | Болгаріна Валерія Олегівна | добре |
25 | Сергейчук Олег Володимирович | добре |
26 | Луценко Данило Русланович | добре |
27 | Дудар Надія Іванівна | добре |
28 | Ярема Дарія Євгенівна | добре |
29 | Єнгоян Яна Робертівна | добре |
30 | Аркушенко Сергій Олександрович | добре |
31 | Болакан Анна В'ячеславівна | добре |
32 | Братчук Артем Станіславович | добре |
33 | Іванов Віталій Романович | добре |
34 | Храпко Максим Євгенович | добре |
35 | Кравчук Віолета Олександрівна | добре |
36 | Ганов Євген Євгенович | добре |
37 | Міцай Дарія Михайлівна | добре |
38 | Тунон Аріна Олегівна | добре |
39 | Грабовенко Юліана Ігорівна | добре |
40 | Кварацхелія Микола Вадимович | добре |
41 | Швець Дмитро Вадимович | добре |
42 | Кузьменко Олександра Олегівна | добре |
43 | Угренкова Альбіна Павлівна | добре |
44 | Кривенок Дмитро Олександрович | добре |
45 | Мільо Данило Володимирович | добре |
46 | Михайлов Артем Олександрович | добре |
47 | Шевченко Євген Олександрович | добре |
48 | Галянт Ольга Михайлівна | добре |
49 | Зінкевич Анастасія Олександрівна | добре |